AHbK ČR

Asociace hokejbalových klubů České republiky

Výsledky 3. ligy 2018/2019

18. kolo: 9. - 10. 2019

FIREPORT „B“ – Dasný   3 : 6
Hrádek M., Krčmář R., Vinš M. – Petrášek Miroslav 2, Brož P., Caletka P., Šídlo J., Urban J.

Dragons Č. B. – Dříteň   6 : 5  s. n.
Šulista M. 4, Stiskala J., Valášek M. – Votánek M. 2, David V., Hornát V., Vavroch Jindřich

Bojler – Napalm Podeřiště   4 : 2  
Brož V., Bříza R., Gebelt J., Lejčko J. – Plojhar O. ml., Šarvaic M.

Jaguars Č. B. – Apache Hůry   3 : 6
Frčka M., Milisdörfer L., Turinský L. – Patrovský M. 2, Franko M., Prokeš L., Svoboda M., Tušl M.

 

FIREPORT „B“ a Dasný postupují přímo do semifinále

Čtvrtfinálové dvojice: Dříteň – Apache Hůry; Bojler – Jaguars Č. B.


17. kolo: 2. - 3. 3. 2019

Dříteň – FIREPORT „B“  3 : 6
Dvořák M., Picka J., Vavroch Jindřich – Vinš M. 2, Čurda P., Hrádek T., Petrášek Michal, Petrášek R.

Dasný – Jaguars Č. B.   5 : 2
Brož P. 2, Novotný Š. 2, Švec M. – Kafka M., Turinský L.

Napalm Podeřiště – Dragons Č. B.   4 : 8
Plojhar T. 2, Plojhar O. ml., Suchý V. – Matoušek V. 2, Novák J. 2, Šulista M. 2, Nováček F., Růžička D.

Apache Hůry - Bojler   2 : 4
Osmani J., Patrovský M. – Tomaško J. 3, Vávra J.


16. kolo: 16. - 17. 2. 2019

FIREPORT „B“ – Apache Hůry   8 : 3
Petrášek Michal 2, Vinš M. 2, Krčmář R., Podlešák V., Petrášek Roman, Wágner J. – Patrovský M., Sepp R., Tušl M.

Dragons Č. B. – Dasný   5 : 6  s. n.
Němec Jindřich 2, Kouřil T., Růžička D., Šulista M. – Kroupa M. 2, Petrášek Miroslav 2, Šídlo J. 2

Jaguars Č. B. – Napalm Podeřiště   6 : 1
Mráz L. 2, Kafka M., Milisdörfer L., Turinský L., Anděl T. – Kümmel J.

Bojler – Dříteň   5 : 0  kont.


15. kolo: 9. - 10. 2. 2019

Apache Hůry – Dragons Č. B.   6 : 1
Justin Jan 3, Němeček V., Osmani J., Svoboda M. – Šulista M.

Napalm Podeřiště - FIREPORT „B“   1 : 10
Plojhar T. – Mráz J. 4, Petrášek R. 2, Čurda P., Chvojan T., Petrášek Michal, Vinš M.

Dříteň – Jaguars Č. B.   5 : 7
Černý M. 2, Čipera Michal, Koudelka L., Koudelka M. – Frčka M. 3, Adam T., Mráz L., Turinský L., Vařák D.

Dasný - Bojler   1 : 3
Bárta V. – Bříza R., Novák V., Tomaško J.


Dohrávky: 2. - 3. 2. 2019

Dříteň – Apache Hůry   5 : 4  -  dohrávka 11. kola
Koudelka L. 2, Picka J., Koudelka M. – Patrovský M. 3, Osmani J.

FIREPORT „B“ – Jaguars Č. B.   5 : 0  -  dohrávka 12. kola
Petrášek M. 2, Petrášek R. 2, Jirovský T.


14. kolo: 26. - 27. 1. 2019

Napalm Podeřiště - Dasný   2 : 7
Kümmel J., Šušota R. – Radouch D. 2, Bárta V., Novotný Š., Petrášek Mir., Šídlo J., Šustr J.

Apache Hůry – Jaguars Č. B.   3 : 5
Justin Jan 2, Patrovský M. - Turinský L. 2, Vařák D. 2, Milisdörfer L.

FIREPORT „B“ – Dříteň   4 : 1
Němec P. 2, Podlešák V., Vinš M. – David V.

Dragons Č. B. - Bojler   5 : 2
Šulista M. 3, Růžička D., Vondrka T. – Gebelt J., Kocourek M.


13. kolo: 19. - 20. 1. 2019

Dříteň - Bojler   4 : 2
Černý M., Dvořák M., Mádl, Vavroch Jindřich – Kindl M., Kocourek M.

FIREPORT „B“ - Dasný   5 : 2
Mráz J., Petrášek Mi., Petrášek R., Podlešák V., Vinš M. – Brož P., Caletka P.

Dragons - Apache Hůry   2 : 5
Němec J., Valášek M. – Franko M. 2, Justin Jan, Patrovský M., Tušl M.

Jaguars Č. B. – Napalm Podeřiště   6 : 0
Turinský L. 2, Mamula K., Procházka P., Šibra R., Vacek D.


12. kolo: 12. - 13. 1. 2019

Dragons Č. B. - Dříteň   2 : 4
Stiskala J., Vondrka T. – Dvořák Miroslav, Koudelka L., Pekárek J., Vavroch Jindřich

Bojler - Dasný   0 : 4
Bárta V., Kroupa M., Novotný Š., Petrášek Mi.

Apache Hůry - Napalm Podeřiště   6 : 1
střelci budou doplněni

FIREPORT „B“ – Jaguars Č. B.   
přeloženo na neděli 3. 2. 2019 od 13:40 hod., hřiště v Čejkovicích


11. kolo: 5. - 6. 1. 2019

Dasný – Dragons Č. B.   5 : 2
Caletka M., Caletka P., Petrášek Mi., Radouch D., Šustr J. - Růžička D., Šulista M.

Jaguars Č. B. – Bojler   5 : 4  s. n.
Frčka M. 4, Anděl T. – Gebelt J. 4

Napalm Podeřiště – FIREPORT „B“   3 : 9
Kümmel J., Plojhar O. ml., Plojhar T. – Vinš M. 3, Němec P. 2, Petrášek Ma. 2, Jirovský T., Krčmář R.

Dříteň – Apache Hůry 
odloženo na neděli 3. 2. 2019 od 12:20 hod., hřiště v Čejkovicích


Dohrávka 6. kola: 15. 12. 2018

Bojler – Dříteň   2 : 3  s. n.
Tomaško J. 2 – Hájíček F., Koudelka L., David V.


10. kolo: 8. - 9. 12. 2018

Dragons Č. B. – Jaguars Č. B.  1 : 6
Šulista M. – Turinský L. 2, Anděl T., Frčka M., Procházka P., Vacek D.

Dříteň – Dasný  1 : 0
Čipera M.

Bojler – Napalm Podeřiště   6 : 2
Vácha J. 2, Brož V., Gebelt J., Kindl M., Tomaško J. – Kümmel J., Plojhar T.

Apache Hůry – FIREPORT „B“  1 : 5
Patrovský M. – Hrádek T. 2, Hrádek M., Jirovský M., Podlešák V.


9. kolo: 1. - 2. 12. 2018

Jaguars Č. B. - Dříteň  0 : 7
Bláha F. 2, Koudelka L. 2, Pekárek J. 2, Čipera M.

Napalm Podeřiště – Dragons Č. B.  8 : 6
Plojhar T. 4, Kümmel J. 3, Šarvaic M. – Růžička D. 3, Novák Jan, Stiskala J., Šulista M.

Dasný – Apache Hůry   6 : 2
Bárta V., Brož P., Caletka P., Petrášek M., Šídlo J., Šustr J. – Justin J., Tušl J.

FIREPORT „B“ – Bojler  2 : 5
Podlešák V., Vinš M. – Kindl M., Gebelt J., Lejčko J., Tomaško J.

Dříteň – Jaguars Č. B.  3 : 0  -  dohrávka 2. kola
Černý M. 2, Vavroch Jindřich


8. kolo: 24. - 25. 11. 2018

Dříteň – Napalm Podeřiště  10 : 3
Koudelka L. 4, Dvořák M. 2, Novák Jiří 2, Vavroch Jindřich 2 – Plojhar T. 2, Pouzar Petr

Dragons Č. B. – FIREPORT „B“  3 : 5
Nováček F., Šulista M., Valášek M. – Vinš M. 3, Podlešák V. 2

Bojler – Apache Hůry   5 : 6
Gebelt J. 2, Gajdoš D., Kindl M., Tomaško J. - Patrovský M. 2, Prokeš L. 2, Franko M., Tušl J.

Dasný – Jaguars Č. B.  5 : 3
Bárta V., Jáchym M., Novotný Š., Petrášek M., Šídlo J. – Frčka M., Kafka M., Šibra R.


7. kolo: 17. - 18. 11. 2018

Dříteň – FIREPORT „B“  7 : 1
Bláha F. 2, Koudelka F. 2, Hájíček F., Štěpán L., Vavroch Jindřich – Petrášek M.

Bojler – Dragons Č. B.  8 : 1
Kindl M. 4, Brož V. 2, Gebelt D., Gebelt J. – Růžička D.

Jaguars Č. B. – Apache Hůry   5 : 4  s. n.
Frčka M. 2, Anděl T., Procházka P., Turinský L. – Patrovský M. 2, Franko M., Justin J.
DK: Miroslav TUŠL (Apache Hůry) – zastavení činnosti na 4 utkání do 7. 1. 2019

Dasný – Napalm Podeřiště  3 : 0
Bárta V., Doležal J., Petrášek M.


6. kolo: 10. - 11. 11. 2018

Apache Hůry - Dragons Č. B.  6 : 3
Patrovský M. 3, Franko M., Peza D., Svoboda M. – Šulista M. 2, Růžička D.

Napalm Podeřiště – Jaguars Č. B.  2 : 4
Plojhar T, Pouzar P. – Mamula K. 2, Anděl T., Turinský L.

Dasný - FIREPORT „B“   3 : 8
Bárta V., Kroupa M., Šustr J. – Hrádek T. 2, Petrášek M. 2, Podlešák V. 2, Jirovský T., Mráz J.

Bojler – Dříteň 
odloženo (termín bude zveřejněn)


5. kolo: 3. 11. - 4. 11. 2018

Dříteň - Dragons Č. B.  5 : 2
Štěpán L. 2, Koudelka L., Novák Jiří, Picka J. – Juhaňák J., Novák Jan

Jaguars Č. B. – FIREPORT „B“  2 : 3  s. n.
Procházka P., Šustr O. – Jirovský T., Petrášek M., Vinš M.

Napalm Podeřiště – Apache Hůry  6 : 7  s. n.
Šarvaic M. 2, Šimek F. 2, Plojhar O. ml., Plojhar T. – Patrovský M. 4, Justin J. 2, Franko M.

Dasný – Bojler   5 : 3
Petrášek M. 3, Jeřábek M., Šídlo J. – Kindl M., Novák V., Tomaško J.


4. kolo: 20. 10. - 21. 10. 2018

Dragons Č. B. – Dasný  0 : 11
Kroupa M. 2, Šídlo J. 2, Brož P., Caletka M., Doležal J., Jáchym M., Petrášek M. Šustr J., Švec M.

Apache Hůry – Dříteň  4 : 5
Patrovský M. 3, Franko M. – Dvořák M. 2, Koudelka L. 2, Hájíček F.

Bojler – Jaguars Č. B.  6 : 2
Brož V., Gajdoš D., Lejčko J., Kindl M., Procházka P., Novák V. – Procházka P. 2

FIREPORT „B“ – Nap. Podeřiště   8 : 4
Hrádek T. 3, Jirovský T. 2, Čurda P., Němec P., Petrášek M. – Plojhar T. 3, Kümmel J.


3. kolo: 13. 10. - 14. 10. 2018

FIREPORT „B“ – Apache Hůry  2 : 5
Jirovský T., Podlešák V. – Franko M. 2, Patrovský M. 2, Mraček P.

Jaguars Č. B. – Dragons Č. B.  6 : 3
Turinský L. 3, Anděl T., Frčka M., Kafka M. – Novák J., Nováček F., Stiskala J.

Napalm Podeřiště – Bojler  4 : 3
Plojhar T. 3, Šarvaic M. – Lejčko J. 2, Kindl M.

Dasný – Dříteň  5 : 3
Petrášek M. 2, Šídlo J. 2, Novotný Š. – Bláha F., Čipera M., Votánek M.


2. kolo: 6. 10. - 7. 10. 2018

Dragons Č. B. – Napalm Podeřiště  3 : 6
Novák J. 3 – Plojhar T. 6

Apache Hůry – Dasný  5 : 2
střelci budou doplněni

Bojler – FIREPORT „B“  6 : 8  
Kocourek M. 2, Brož V., Hort P., Kindl M., Novák V. – Němec P. 3, Hrádek T. 2, Chvojan T., Podlešák V., Wágner T.

Dříteň – Jaguars Č. B.   
přeloženo, na Sobotu 1. 12. 2018 od 14:20 hod. v Čejkovicích


1. kolo: 29. 9. - 30. 9. 2018

FIREPORT „B“ – Dragons Č. B.  6 : 3
Podlešák V. 2, Vinš M. 2, Jirovský T., Petrášek M. – Němeček J., Valášek M., Vocilka J.

Jaguars Č. B. – Dasný  2 : 3  s. n.
Frčka M. 2 – Brož P., Kroupa M., Šídlo J.

Napalm Podeřiště – Dříteň  3 : 1
Plojhar T. 2, Kümmel J. – Koudelka L.

Apache Hůry – Bojler  2 : 6
Franko M., Patrovský M. – Kindl M. 2, Gajdoš D., Gebelt J., Kocourek M., Štika J.