Vítejte na hokejbalových stránkách

Asociace hokejbalových klubů České republiky

 
11. kolo: 4. 12. – 5. 12. 2021

Perla – Napalm Podeřiště  6 : 2
Kamlach M. 2, Kouřil T. 2, Duda F., Hovorka P. – Plojhar T. 2

Dasný – Zliv  7 : 4
Beránek V. 2, Kocián J. 2, Jáchym M., Petrášek M., Tušl J. – Bušta F. 2, Egner I. 2

Jaguars Č. B. - Protivín  4 : 8
Anděl T. 2, Mráz L., Vacek D. – Dočekal Z. 4, Hrdina V. 3, Dyba D.

Vltava Warriors - Apache Hůry „B“  přeloženo na sobotu 15. 1. 2022 od 12:40 hod. v Čejkovicích

Apache Hůry „B“ - Motorfans  8 : 3 – dohrávka 2. kola
Kaše P. 3, Jílek Š. 2, Pavlík J. 2, Šperl D. – Němec P. 2, Sodomka M.


10. kolo: 27. 11. – 28. 11. 2021

Motorfans – Napalm Podeřiště  13 : 2
Rajdl D. 4, Němec P. 3, Sodomka M. 3, Hrádek M., Hrádek T., Sládek V. – Brož J., Vincik P.

Vltava Warriors – Perla  8 : 5
Plojhar J. 4, Jiran Miroslav 2, Jiran Marcel, Nováček J. – Duda F. 3, Nechvátal D., Šváb J.

Protivín – Zliv  0 : 7
Hájek J. 3, Leština J. 2, Bušta F., Staněk J.

Dasný – Jaguars Č. B.    odloženo na sobotu 8. 1. 2021 od 9:50 hod. v Čejkovicích


9. kolo: 20. 11. – 21. 11. 2021

Motorfans – Zliv  9 : 4
Hrádek T. 5, Pida V. 2, Němec P., Neubauer R. – Albert T., Egner I., Falber V., Hájek J.

Vltava Warriors – Napalm Podeřiště  7 : 3
Rada V. 2, Sedláček D. 2, Janda P., Jiran Miroslav, Plojhar J. – Plojhar T. 2, Nedvěd M.

Jaguars Č. B. - Perla  4 : 3 p. p.
Vacek D. 3, Frčka M. – Hovorka P., Kouřil T., Nechvátal D.

Dasný - Apache Hůry „B“  přeloženo na neděli 9. 1. 2022 od 9:00 hod. v Čejkovicích


8. kolo: 13. 11. – 14. 11. 2021

Motorfans - Dasný  1 : 4
Rajdl D. – Brož P., Kocián J., Novotný Š., Radouch L.

Zliv – Perla  6 : 4
Falber V. 2, Holcepl D. 2, Egner I., Staněk J. – Hovorka P., Kamlach M., Kouřil T., Nechvátal D.

Vltava Warriors – Jaguars Č. B.  5 : 4   –   dohrávka 2. kola
Jiran Marcel 2, Janda P., Jiran Miroslav, Sedláček D. – Hlaváč D. 2, Martinů D., Šustr O.

Apache Hůry „B“ – Jaguars Č. B.   přeloženo, termínu bude stanoven později

Protivín - Napalm Podeřiště   přeloženo, termínu bude stanoven později


7. kolo: 6. 11. – 7. 11. 2021

Perla – Dasný  2 : 3
Hovorka P., Nechvátal D. – Beránek V., Kroupa M., Tušl J.

Vltava Warriors – Protivín  3 : 4
Jiran Miroslav, Kazar Ch., Nováček J. – Brůžek M. 2, Bican J., Kříž P.

Apache Hůry „B“ - Zliv  5 : 4  s. n.
Pavlík J. 4, Eliáš D. – Holcepl D. 2, Falber V., Rotschedl R.

Apache Hůry „B“ - Napalm Podeřiště  9 : 6 – předehrávka 19. kola
Jílek Š. 4, Pavlík J. 3, Jirovský T., Kaše P. – Fousek J. 2, Plojhar T. 2, Růžička J., Šanda T.


Předehrávané 19. kolo: 30. 10. – 31. 10. 2021

Motorfans – Jaguars Č. B.  4 : 2
Hrádek M. 2, Eismann R., Němec P. – Frčka Marek 2

Perla – Zliv  5 : 9Duda F. 2, Kamlach M., Kouřil T., Šváb J. – Hájek J. 4, Mach A. 2, Bušta F., Egner I., Holcepl D.

Vltava Warriors - Dasný  9 : 2
Jiran Miroslav 4, Janda P., Jiran Marcel, Kazar Ch., Plojhar J., Rada V. – Kroupa M., Novák P.

Apache Hůry „B“ - Napalm Podeřiště přeloženo na neděli 7. 11. 2021 od 12:00 hod. na D. Vodě


6. kolo: 23. 10. – 24. 10. 2021

Motorfans - Perla  6 : 3
Neubauer R. 2, Rajdl D. 2, Hrádek M., Sládek V. – Duda F., Kamlach M., Kouřil T.

Protivín – Apache Hůry „B“  11 : 5
Bican J. 5, Kříž P. 3, Kurz L. 2, Stropnický P. – Vítovec L. 2, Jirovský T., Pavlík J., Svatoň P.

Dasný – Vltava Warriors  1 : 5
Petrášek M. – Jiran Marcel 3, Janda P., Sedláček D.

Zliv - Napalm Podeřiště  5 : 4
Bandík M., Bušta F., Egner I., Holcepl D., Mach A. – Plojhar T. 3, Růžička J.


5. kolo: 16. 10. – 17. 10. 2021

Motorfans - Protivín  9 : 4
Němec P. 5, Rajdl D. 2, Eismann R., Neubauer R. – Bican J., Holý B., Koloušek M., Kříž P.

Perla – Apache Hůry „B“  2 : 9
Kouřil T., Plemátl P. ml. – Pavlík J. 4, Jílek Š. 2, Šperl D., Šulista M., Vítovec L.

Vltava Warriors - Zliv  1 : 3
Plojhar J. – Bušta F. 2, Leština Jakub

Napalm Podeřiště – Jaguars Č. B.  4 : 7
Hložek J., Šanda T., Šarvaic M., Vondrka R. – Hlaváč D. 5, Anděl T., Frčka Marek


4. kolo: 9. 10. – 10. 10. 2021

Zliv - Dasný  3 : 2
Albert T., Mach A., Egner I. – Novák P., Radouch D.

Protivín – Jaguars Č. B.  5 : 6  s.n.
Kříž P. 2, Bíba P., Holý B., Stropnický P. – Turinský L. 2, Hlaváč D., Milisdörfer L., Vacek D., Vařák D.

Apache Hůry „B“ – Vltava Warriors  3 : 5
Pavlík J. 2, Jílek Š. – Jiran Marcel 2, Sedláček D. 2, Jiran Miroslav

Napalm Podeřiště – Perla   přeloženo na neděli 30. 1. 2022 od 10:00 h. v Čejkovicích


3. kolo: 2. 10. – 3. 10. 2021

Apache Hůry „B“ - Dasný  7 : 5
Pavlík J. 4, Jílek Š. 2, Šulista D. – Caletka M. 2, Brož P., Novák P., Šídlo J.

Perla – Jaguars Č. B.  1 : 4
Šváb J. – Frčka Marek 2, Hlaváč D., Lukáš R.

Napalm Podeřiště – Vltava Warriors  3 : 6
Fousek J., Lahodný J., Vondrka R. – Nováček J. 2, Děkan M. 2, Jiran Miroslav, Plojhar J.

Zliv – Motorfans  0 : 5  kont.


2. kolo: 25. 9. – 26. 9. 2021

Perla - Protivín  1 : 2
Kouřil T. – Hrdina V., Stropnický P.

Napalm Podeřiště - Dasný  4 : 5
Vondrka R. 2, Kümmel J., Plojhar T. – Šídlo J. 2, Bárta V., Hovorka V., Novotný Š.

Apache Hůry „B“ - Motorfans  přeloženo, termín bude stanoven později

Vltava Warriors - Jaguars Č. B.    přeloženo, termín bude stanoven později


1. kolo: 18. 9. – 19. 9. 2021

Jaguars Č. B. - Zliv  6 : 5  s. n.
Hlaváč D. 3, Vacek D. 2, Anděl T. – Bušta F. 2, Egner I., Falber V., Leština J.

Vltava Warriors - Motorfans  1 : 6
Jiran Miroslav – Hrádek T. 2, Bárta Jan, Němec P., Neubauer R., Sodomka M.

Napalm Podeřiště - Apache Hůry „B“  2 : 15
Hložek J., Povišer R. – Pavlík J. 4, Gulaš J. 3, Musil P. 3, Jílek Š. 2, Svatoň P. 2, Eliáš D.

Platan Protivín - Dasný  9 : 2
Bican J. 4, Kříž P. 2, Brůžek M., Hrdina V., Koloušek M. – Bárta V., Šídlo J.