AHbK ČR

Asociace hokejbalových klubů České republiky

Výsledky 1. ligy 2018/2019

16. kolo: 16. - 17. 2. 2019

FIREPORT „A“ – Termiti Velešín  8 : 3
Neubauer R. 3, Podlešák V. 2, Bárta Jan, Němec P., Stančík J. – Škrlant M. 2, Hrdý B.

Včelná „A“ - TJ Dynamo Č. B.  5 : 6
Jiříček M. 2, Kouba T., Šálek R., Šálek V. – Vítovec L. 3, Čermák J. 2, Matějka R.

Čejkovice „A“ – Flying Elephants-TSTV  14 : 0
Zavřel M. 4, Imber P. 3, Ruso V. 3, Plášil P. 2, Bláha V., Zavřel P.

Libníč Minions – Hurican   6 : 3
Klomfar V. 2, Radouch L. 2, Adam T., Lexa P. – Šívr J. 2, Novák T.

Samson – Plav „A“   0 : 5  kont.

Hurican – FIREPORT „A“   0 : 3  - dohrávka 15. kola
Petrášek R. 2, Stančík J.


15. kolo: 9. - 10. 3. 2019

Plav „A“ – Libníč Minions   10 : 3
Tácha Z. 3, Ferdan J. 2, Tácha M. 2, Kocourek L, Machálek D., Maurer O. – Lexa P., Benda P., Radouch L.

TJ Dynamo Č. B. – Termiti Velešín   3 : 4  s. n.
Hauer J., Vítovec L., Ziegler M. – Mikeš J. 2, Novák F., Zatloukal J.

Včelná „A“ – Flying Elephants-TSTV   3 : 5
Šálek R., Šálek V., Tondl D. – Hrouda P. 3, Brejžek V., Kočer M.

Čejkovice „A“ - Samson   5 : 0  kont.

Hurican – FIREPORT „A“  
odloženo na Neděli 17. 2. 2019 od 14:20 hod. v Plavu


14. kolo: 2. - 3. 2. 2019

FIREPORT „A“ – Plav „A“  2 : 9
Petrášek R. 2 – Machálek D. 3, Tácha P. 2, Tácha Z. 2, Laurinc J., Tácha M.

TJ Dynamo Č. B. – Hurican  7 : 2
Čermák J. 4, Vítovec L. 2, Ziegler M. – Kamenský R., Novák T.

Termiti Velešín – Flying Elephants-TSTV  5 : 4
Škrlant M. 2, Novák F., Šúlek J., Zatloukal J. – Brejžek V. 3, Kočer M.

Samson – Libníč Minions 
odloženo na Sobotu 23. 2. 2019 od 11:40 hod. v Čejkovicích

Včelná „A“ – Čejkovice „A“  
odloženo na Sobotu 23. 2. 2019 od 14:20 hod. v Čejkovicích


Dohrávky: 26. 1. 2019

Flying Elephants-TSTV – FIREPORT „A“  2 : 9dohrávka 10. kola
Brejžek V., Hrouda P. – Němec P. 4, Hlaváč D. 2, Hrádek M. 2, Vopátek J.

Včelná „A“ – Libníč Minions  8 : 3dohrávka 9. kola
Šálek V. 4, Jiříček M., Kouba T., Novák M., Tondl D. – Jana M., Jílek Š., Radouch L.


13. kolo: 19. - 20. 1. 2019

Libníč Minions – FIREPORT „A“  3 : 4
Lexa P. 2, Adam T. – Němec P. 2, Hrádek T., Podlešák V.

Včelná „A“ – Samson  7 : 4
Šálek R. 2, Šálek V. 2, Kouba T., Novák M., Tondl D. – Hakl Frederic 3, Novák K.

Plav „A“ – TJ Dynamo Č. B.  23 : 3
Bartizal M. 8, Maurer O. 5, Tácha Z. 3, Bárta J. 2, Ferdan J. 2, Tácha P. 2, Pávek K. – Čermák J., Havlín S., Matějka R.

Velešín – Čejkovice „A“   3 : 15
Škrlant M. 2, Koudelka M. – Plášil P. 6, Brož K. 3, Zavřel P. 3, Ruso V. 2, Plášil R.

Hurican – Flying Elephants-TSTV  4 : 2
Eismann R., Kamenský R., Lojka D., Stejskal I. – Brejžek V., Hajný P.


12. kolo: 12. - 13. 1. 2019

Flying Elephants-TSTV – Plav „A“  2 : 14
Brejžek V., Nešvera P. – Tácha M. 4, Trněný T. 4, Ferdan J. 3, Tácha Z. 2, Bartizal M.

TJ Dynamo Č. B. – Libníč Minions  6 : 5  s. n.
Matějka R. 2, Čermák J., Gruber F., Havlín S., Ziegler M. – Radouch L. 3, Adam T., Klomfar V.

Včelná „A“ - Termiti Velešín  13 : 3
Jiříček M. 4, Šálek V. 3, Kouba T. 2, Kasper M., Novák M., Šálek R., Tondl D. - Koudelka M., Návara M., Škrlant M.

Samson – FIREPORT „A“  5 : 12
Hakl Fred. 4, Kindl M. – Němec P. 5, Hrádek M. 2, Bárta Jan, Hrádek T., Pida V., Stančík J., Vopátek J.

Čejkovice „A“ - Hurican  15 : 2
Plášil P. 6, Ruso V. 4, Imber P. 2, Weber V. 2, Brož K. - Holler R. 2


11. kolo: 5. - 6. 1. 2019

Termiti Velešín - Samson  3 : 5
Mezník L., Zatloukal J., Zatloukal K. – Somr V. 2, Čelikovský J., Novák K., Procházka P.

FIREPORT „A“ – TJ Dynamo Č. B. 
odloženo na sobotu 23. 2. 2019 od 13:00 hod., hřiště v Čejkovicích

Plav „A“ – Čejkovice „A“ 
odloženo na sobotu 16. 3. 2019 od 10:20 hod., hřiště v Plavu

Flying Elephants-TSTV – Libníč Minions 
odloženo na neděli 24. 2. 2019 od 14:20 hod., hřiště v Plavu

Hurican – Včelná „A“ 
odloženo na neděli 24. 2. 2019 od 15:40 hod., hřiště v Plavu


Dohrávka 9. kola: 16. 12. 2018

FIREPORT „A“ - Čejkovice „A“  4 : 5
Hrádek T. 3, Stančík J. – Brož K. 2, Bláha V., Imber P., Plášil P.


10. kolo: 8. - 9. 12. 2018:

Termiti Velešín - Hurican  1 : 4
Novák F. – Eismann R. 2, Kamenský R., Stejskal I.

TJ Dynamo Č. B. – Samson  9 : 6
Čermák J. 4, Vítovec L. 3, Havlín S., Pekárek P. – Hakl Frederic 4, Somr V. 2

Včelná „A“ – Plav „A“  2 : 10
Šálek R., Šálek V. – Tácha M. 4, Machálek D. 2, Maurer O. 2, Bárta J., Ferdan J.

Čejkovice „A“ – Libníč Minions  4 : 2
Imber P., Plášil P., Plášil R., Zavřel M. – Klomfar V., Minks V.

Fl. Elephants-TSTV – FIREPORT „A“ 
přeloženo na sobotu 26. 1. 2018, čas bude stanoven později


9. kolo: 1. - 2. 12. 2018

Hurican - Samson  2 : 3
Lojka D., Stejskal I. – Hakl Frederic 3

Flying Elephants-TSTV – TJ Dynamo Č. B.   8 : 11
Hrouda P. 2, Brejžek V. 2, Hajný P., Kočer M., Marek V., Nováček J. – Čermák J. 5, Matějka R. 3, Havlín S. 2, Vítovec L.

Plav „A“ – Termiti Velešín 
odloženo, termín bude stanoven později

Včelná „A“ – Libníč Minions 
odloženo na neděli 27. 1. 2019 od 10:20 hod. v Plavu

FIREPORT „A“ - Čejkovice „A“ 
odloženo na neděli 16. 12. 2018 od 12:20 hod. v Čejkovicích


8. kolo: 24. - 25. 11. 2018

Libníč – Termiti Velešín  5 : 0  kont.

TJ Dynamo Č. B. – Čejkovice „A“  2 : 11
Hauer J., Matějka R. – Imber P. 3, Ruso V. 2, Valek F. 2, Valek R. 2, Zavřel P. 2

Samson - Flying Elephants-TSTV  5 : 3
Hakl Frederic 3, Čelikovský J., Farník J. – Falář D., Kočer M., Nešvera P.

Včelná „A“ – FIREPORT „A“  0 : 5  kont.

Hurican – Plav „A“  3 : 33  
Novák T. 2, Kamenský R. – Bárta J. 8, Tácha Z. 5, Ferdan J. 4, Tácha M. 4, Trněný T. 4, Pávek K. 3, Weber D. 3, Machálek D. 2


7. kolo: 17. - 18. 11. 2018

Hurican – Libníč Minions  2 : 4
Mizera P., Šicner F. - Klomfar V. 2, Benda P., Lavička J.

Dynamo - Včelná „A“  4 : 7
Čermák J. 4 – Tondl D. 3, Šálek V. 2, Kouba T., Novák M.

Fl. Elephants-TSTV – Čejkovice „A“  2 : 14 
Hrouda P., Kočer M. – Ruso V. 3, Valek R. 3, Plášil P. 2, Zavřel M. 2, Bláha V., Brož K., Plášil R., Weber V.

Plav „A“ – Samson  12 : 9
Machálek D. 4, Ferdan J. 3, Kopic P. 2, Maurer O. 2, Tácha Z. – Hakl Fred. 5, Nečas F. 3, Fošum T.

Čejkovice „A“ – Včelná „A“  8 : 2  - dohrávka 5. kola
Imber P. 2, Plášil P. 2, Zavřel P. 2, Ruso V., Valek F. – Šálek V., Tondl D.


6. kolo: 10. - 11. 11. 2018

FIREPORT „A“ - Hurican  5 : 0 kont.
Hráč D. Beníšek (Hurican) – zastavení činnosti do 12. 12. 2019

Velešín - TJ Dynamo Č. B.  12 : 0
Sumerauer L. 5, Tichatzek A. 3, Zatloukal J. 2, Koudelka M., Novák F.

Flying Elephants-TSTV – Včelná „A“  2 : 10
Hrouda P., Kočer M. – Šálek V. 4, Tondl D. 3, Kasper M., Kouba T., Šálek R.

Libníč Minions - Plav „A“  3 : 12  
Klomfar V., Lavička J., Radouch L. – Maurer O. 4, Laurinc J. 3, Ferdan J. 2, Machálek D., Tácha M., Tácha Z.

Samson – Čejkovice „A“ 
odloženo na neděli 27. 1. 2018 od 14:20 hod. v Čejkovicích


5. kolo: 3. 11. - 4. 11. 2018

Plav „A“ - FIREPORT „A“  4 : 2
Tácha Z. 2, Bartizal M., Maurer O. – Hrádek T., Stančík J.

Hurican - TJ Dynamo Č. B.  6 : 3
Novák T. 2, Šívr J. 2, Eismann R., Kamenský R. – Čermák J., Hauer J., Vítovec L.

Flying Elephants-TSTV - Velešín  8 : 2
Nešvera P. 3, Brejžek V. 2, Kočer M. 2, Hajný P. – Novák F., Šúlek J.

Libníč Minions - Samson  8 : 4
Benda P. 3, Radouch L. 3, Lavička J., Štochl L. – Fošum T., Hakl Fred., Nečas F., Procházka P.

Čejkovice „A“ – Včelná „A“ 
odloženo na Neděli 18. 11. 2018 od 14:20 hod. v Čejkovicích


předehrávka 7. kola: 28. 10. 2018

Velešín – FIREPORT „A“  2 : 11
Koudelka M., Škrlant M. – Němec P. 4, Neubauer R. 4, Hrádek T., Stančík T., Vopátek J.


4. kolo: 20. 10. - 21. 10. 2018

FIREPORT „A“ - Libníč Minions  6 : 2
Hrádek T. 3, Němec P. 2, Hlaváč D. – Klomfar V., Lexa P.

TJ Dynamo Č. B. - Plav „A“  2 : 8
Čermák J., Pekárek P. – Bárta J. 3, Ferdan J. 2, Sokolík M., Tácha M., Tácha Z.

Flying Elephants-TSTV - Hurican  1 : 6
Slezák P. – Lojka D. 2, Šicner F. 2, Kamenský R., Mizera P.

Čejkovice „A“ – Velešín  5 : 0  kont.

Samson – Včelná „A“  3 : 8
Nečas F. 2, Kindl M. – Šálek R. 3, Šálek V. 2, Tondl D. 2, Kasper M.


3. kolo: 13. 10. - 14. 10. 2018

Libníč Minions – TJ Dynamo Č. B.  5 : 3
Benda P., Klomfar V., Minks V., Radouch L., Štochl L. – Vítovec L. 2, Čermák J.

FIREPORT „A“ – Samson  9 : 2
Němec P. 5, Hrádek T. 3, Stančík J. – Hakl Frederic, Kindl M.

Plav „A“ – Flying Elephants-TSTV  17 : 2
Bárta J. 4, Tácha Z. 4, Ferdan J. 3, Maurer O. 3, Vazda R. 2, Sokolík M.

Velešín – Včelná „A“  2 : 5
Sumerauer L. 2 – Tondl D. 2, Kouba T., Novák J., Šálek V.

Hurican – Čejkovice „A“  3 : 2  s. n.
Novák T. 2, Šicner F. – Brož K., Ruso V.


2. kolo: 6. 10. - 7. 10. 2018

Libníč Minions – Flying Elephants-TSTV  12 : 2
Klomfar V. 4, Radouch L. 3, Jana M. 2, Pokorný M. 2, Benda P. – Brejžek V., Nešvera P.

TJ Dynamo Č. B. - FIREPORT „A“  3 : 7
Čermák J., Hauer J., Havlín S. – Němec P. 5, Hrádek T., Bárta J.

Včelná „A“- Hurican  1 : 6
Šálek V. – Lojka D. 3, Šívr J. 2, Kamenský R.

Samson – Velešín  2 : 6
Novák K., Somr V. – Hrdý B. 3, Konrád M., Koudelka M., Škrlant M.

Čejkovice „A“ – Plav „A“  3 : 1
Plášil P. 2, Zavřel P. – Tácha Z.


1. kolo: 29. 9. - 30. 9.2018

Libníč Minions – Čejkovice „A“  3 : 8
Klomfar V., Radouch L., Minks V. – Plášil P. 3, Ruso M. 2, Zavřel M. 2, Ruso V.

FIREPORT „A“ – Flying Elephants-TSTV  11 : 0
Němec P. 4, Hrádek T. 3, Hlaváč D. 2, Stančík J. 2

Plav „A“ – Včelná „A“  6 : 0
Maurer O. 2, Tácha Z. 2, Bartizal M., Kopic P.

Samson – TJ Dynamo Č. B.  3 : 6
Fošum T., Kunz M., Lenc T. – Čermák J., Hauer F., Havlín S., Hnilička S., Matějka R., Vítovec L.

Hurican – Velešín  3 : 4
Šívr J. 2, Šicner F. – Sumerauer L. 2, Novák F., Tichatzek A.